ФОТО: Снег во Маврово – погледнете ја моменталната состојба


Првиот снег падна во Македонија. На системот на MaxTV може да се види моменталната состојба на Маврово

sneg.jpg-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1