ФОТО: Солзите на таткото фатени во вистински момент


Секој мечтае за сопствената свадба, а родителите тогаш имаат измешани чувства на среќа и тага.

А кога се мажи татината миленичка, солзите се неизбежни. Низ овие фотографии е прикажана и овековечена безграничната љубов која таткото ја има кон својата ќерка.

svadba11 svadba9 svadba svadba5 svadba8 svadba12 svadba14

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1