Фото: Сообраќајка на Илинденска


Два автомобили се удриле на семафорите во блиина на градскиот парк на ,,Илинденска,, двата автомобили се оштетени – нема информација дали има повредени.

Фото – ЗаСе

wpid-suhguiguit98dz9u9pooob-1-600x450 wpid-sokjhguigfdzufjghiholob-3-600x450 wpid-sjhjukhkihlihgidzoob-5-600x450

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1