ФОТО: Сообраќајна несреќа на Првомајска во Скопје


На булеварот „Борис Трајковски“ поранешна „Првомајска“ на семафорите кај Супер Тинекс, вчера околу 20:00 часот се случи тешка сообраќајна несреќа, јави А1он.

Во неа учествуваа две возила, едното марка Рено Сеник, а второто Шкода Октавија – нема информаци за повредени.

20141219200918-671x320

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1