ФОТО: Сопругата на Балашевиќ – се деформира со пластични операции


Иако важи за жена која зрачи со природна убавина, сопругата на легендата Балашевиќ, го смени личниот опис.

Убавицата важеше за една од најпрекрасните сопруги на славните личности, но од кога “легна под нож“ повеќе не е така.

balasevic

Судејќи по фотографиите кои се направени минатата недела во Сплит каде што нејзиниот сопруг имал концерт, 56-годишната Оливера Балашевиќ имала повеќе интервенции на лицето и дефинитивно не личи на себе.

Еве како изгледаше оваа убавица пред кусо времеbsoprugaa

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1