ФОТО: Сосема нормални цени на плажа во Охрид


Културен услужлив персонал, одлично средена плажа во Охрид, цените пониски од Скопје. Погледнете ги цените на плажата Гранит во Охрид.

Foto - ZaSe.mk

Foto – ZaSe.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1