ФОТО: Србин ја бара скопјанката во која се заљубил на одмор


Дејан од Србија е момчето кое на социјалната мрежа Фејсбук креираше страна, која се надева дека ќе му помогне да ја пронајде скопјанката во која се заљубил додека бил на одмор во Грција.plaza500

Во огласот Дејан вели дека ја бара девојката од Скопје која била на одмор во Неи Пори со својата мајка и сестра, од 20.05.2015 до 31.05.2015 на плажата Pirate Beach во стариот дел на гратчето.

Во коментарите под објавата, тој вели дека се заљубил во девојката и затоа ја бараdejan-devojka

Kurir.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1