ФОТО: Србин подарува Мерцедес – но само под еден услов!


Сајтот кој го користат Срби кои работат и живеат во Чикаго објави многу интересен и великодушен оглас.

Во текстот пишува:

„Ако сте скоро стигнати во САД, немате пари, а потребно ви е возило, подарувам 1995 Мерцедес c280 во возна состојба. Услов, ветување дека и вие ќе му помогнете на некого кога ќе имате можност.“1oglasmerc oglasmerc

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1