ФОТО: Српска мафија со зоља му пукала во дневната каде било целото семејство


Расчистување на сметките во српското подземје е причината за страшниот напад кој вчера го преживеало семејството Богдановиќ.

Мина од рачен минофрлач завршила во нивната дневна соба.

mmafija

Во куќата во тој момент покрај Саша Богдановиќ, била неговата сопруга и двете деца, неговиот татко и брат му а за среќа никој од нив не е повреден.

Гранатата влегла преку клима уредот и експлодирала во дневната соба.

mmmafija
Богдановиќ е познат во српското подземје како изнудувач и вмешан е во голем број нелегални бизниси. По неговите стапки „оди“ и неговиот брат.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1