ФОТО: Сталоне направил селфи во Ница минута пред да налета камионот


Актерот Силвестер Сталоне минута пред нападот објавил фотографија сликана на улицата каде се случи терористичкиот напад во Ница.stalone-selfi-nica

Славниот актер го избегнал нападот во кој загинаа 84 лица, а над 200 се ранети кога камион влета на улицата во Ница прегазувајќи десетици луѓе.

Сталоне објави фотографија со коментар „За жал, ова е сликано само неколку моменти пред кукавичкиот напад во Ница“.Тој во Ница пристигнал на почетокот на јули со сопругата и ќерките за да го прослави 70-тиот роденден.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1