ФОТО: Страшна сообраќајка во Скопје – повредени 2 момчиња


Тешка сообраќајна несреќа се случи вчеравечер околу 21:00 часот во скопската населба Ченто. При судирот потешко повредени се две момчиња кои веднаш беа пренесени во болница, јави Сител.

Полицијата беше на терен и ја утврдуваше причината за немилиот настан.

Фото - Сител

Фото – Сител

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1