Цеца откри на колку години ја изгубила невиноста


Сузана Манчиќ отсекогаш го сакала сексот, а Кристијан го сторил тоа уште на 13 години. На оваа скокотлива тема отворено проговорија српските ѕвезди.

Цеца Ражнатовиќ

Фолк дивата вели дека била од последната генерација девојчиња каде невиноста била навистина важна.

cecA

Нејзиниот прв пат бил на 18 години со момче со кое била во врска година и половина. Вели дека го направила тоа од љубопитност, но убавината на сексот ја почувствувала дури со нејзиниот сопруг Аркан.

Сузана Манчиќ

Познатата водителка ја изгубила невиноста на 16 години. Сузана Манчиќ вели дека во тој период имала момче кое го обожавала и едвај чекала да ја достигне долната граница од 16 години, која важела во тоа време, и да го стори тоа.suzana-mancic

Кристијан Голубовиќ

Познатиот мафијаш ја изгубил невиноста на 13 години со својата прва љубов Сашка Миленковиќ, со која заедно одел во основно училиштеkristijan golubovic

Огњен Амиџиќ

Водителот и пејач првиот секс го имал на 15 години и вели дека од денешна перспектива му изгледа дека во тој миг правел се освен секс. Додека неговите не биле дома викнал една другарка од средно училиште за да експериментираат.

1044_zdravko-colic-25-foto-zvezd_if

Здравко Чолиќ

Првиот секс го имал на ливада во близина на една река. „На селските девојки што чуваа овци јас како момче од градот им бев навистина симпатичен“, изјави Чола кој додава дека невиноста ја изгубил навистина млад.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1