(ФОТО) Тешка сообраќајка кај Маврово


Тешка сообраќајка се случи попладнево кај местото Трница во мавровскиот регион, јави Република.

Тешка сообраќајка се случи попладнево кај местото Трница во мавровскиот регион. Засега нема информации за жртви или повредени.

soob-tr

soobrakj mavro

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1