ФОТО: Тешка сообраќајка на Партизанска


Тешка сообраќајна несреќа вечерва се случила на Партизанска и во неа учествувале повеќе автомобили, јави Телеграф. Нема информации за повредени.

Се случила на булеварот Партизански одреди, на раскрсницата во близина на ГУЦ Здравко Цветковски  – учествувале две возила со скопски регистарски таблички.

soob-partizanska

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1