16-крако сонце на јајце од наши домашни кокошки за Велигден (Видео/Фото)


Читател на MKnews ни ги испрати овие фотографии и видео.

На јајце од домашни кокошки снесено токму за велигденските празници им се појавила чудна деформација која велат наликува на 16-кракото сонце

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1