Фото: ТИТО сликан во ЈСП


фотографијата е од социјалните мрежи, на неа човек во автобус на ЈСП кој неверојатно личи на другарот ТИТО

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1