Фото: МТВ гужви


 

Редици и гужви од задоволни граѓани, се туркаат да им изразат благодарност на МТВ, затоа што ги почастила со сметки цела фамилија до трето колено… 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1