ФОТО: Топлес на балкон во Скопје


Згодна скопјанка реши да го потемни својот тен на тераса во Скопје.Згодната девојка, која нема страв од висина, легна на оградата од балконот речиси гола и ги ловеше сончевите зраци.

ФОТО: off.net.mk

ФОТО: off.net.mk

Повеќе фото на – Off.net.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1