Фото: Цеца и еден од водачите на Земунскиот клан – се гледаат како гулапчиња!


Синот на Аркан Војин објави фотографија на која во интимен разговор, на една прослава се гледаат еден од водачите на Земунскиот клан, покојниот Миле Луковиќ Кум и Цеца.

Двајцата изгледаат многу весело и расположено!

Војин Ражњатовиќ на Фејсбук ја објави оваа фотографија и ја најави својата книга која ќе биде посветена на Цеца.

ceca-zemunski-klan-640x313

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1