ФОТО: Цеца се огласи на Фејсбук по концертот во Охрид


Иако низ медиумите простриуи информација дека Цеца била нервозна поради озвучувањето и воопшто не била задоволна од организацијата на концертот во Охрид, пејачката на својот фејсбук профил објави фотографија од концертот и напиша

Уште еден успешен концерт

ohrid

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1