ФОТО: Цеца шокирана, две лезбејки се бакнуваа пред неа


Цеца Ражнатовиќ пред точно три вечери на својот концерт во Минхен доживеа шок кога два вљубени девојки страсно се бакнуваа пред неа во уста.

Екипата на емисијата „Премиера“ го следеше настапот на пејачката и ја сними нејзината реакција на оваа интересна и современа двојка од српско потекло, што досега не и се случило на ниту една пејачка.svetlana-ceca111

Откако фолкерката ја воодушеви публиката со своите најпознати хитови, како ис екогаш во гардеробата ја пречекаа најверните фанови, меѓу кои беа и две лезбејки.

Цеца се поздравила со нив, потпишувала автограми, се фотографирала и разменила по некоја реченица. Девојките потоа неочекувано, излега од големото возбудување, почнале да се банкуваат пред неа во уста, поради што таа прво останала збунета, а потоа се насмевнала.

Цеца подоцна не сакаше да го коментира ова необично доживување.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1