Фото: Услови за да се вработите како секретарка


Конкурс во Македонија – детално објаснето што се треба да умеете за да се вработите како секретарка.

фото – Офф Нет

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1