Фото: Вака изгледа првата садо-мазо журка во Белград


Во центарот на Белград се одржа првата садо-мазо забава на Балканот . Фотографот на српскиот  Телеграф пренесува дел од случувањата.
Повеќе фотографии  – ЛИНК.
Sado-mazo-zurka-7
Sado-mazo-zurka-9
Sado-mazo-zurka-10
Sado-mazo-zurka-4
Sado-mazo-zurka-8
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1