Фото: Ви фали девојка – еве решение, барем привремено


Ви недостасува девојка да ви прави друштво во креветот навечер? Се чуствувате осамено и ви треба некој да ве гушне? Еве решение за тоа, ако ништо друго барем привремено додека вистинската не се појави 🙂

Оваа перрничка е така направена да може да ве гушка и да ви даде чувство дека спиете до девојка – Се вика  Deluxe Comfort Girlfriend Body Pillow чини 12 долари и ја има на Амазон.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1