ФОТО-ВИДЕО: Додека Цеца пее, Вељко крши чаши


Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ пред две вечери имала настап во Бања Лука каде живее нејзиниот син Вељко кој воедно бил еден од највеселите присутни во ресторанот.caca1-640x586

Таа песна не била единствената која на Вељко му лежи на душа. Познато е дека тој многу ја сака и песната „Лепотан“ а кога Цеца почнала да ја пее тој ги подигнал рацете а неговиот другар во исто време се јавил на некому на телефон па сите заедно му ја испеале..Вељко се веселел цело време, посебно кога Цеца ја испеала песната „Наговори“ по која тој буквално паднал во транс.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1