Фото: Во Охрид е забрането да го „замарате“ берберот со политика


Очигледно на берберот му дошло преку глава од муабети за политика па одлучил да си постави човекот знак – ЗАБРАНЕТИ РАЗГОВОРИ ЗА ПОЛИТИКА. Па доколку не сакате да останете без уво стрижејќи се, подобро послушајте го 🙂

Пишува дека фотографијата е од берберница во Охрид.

Фото – Фејсбук МАКЕДОНЦИ

ohrid berber

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1