Фото: Заслужува 10 само поради зортот


,, Стара школа,, – овој студент се подготвува за испит. Си ја почитува изгледа старата пракса да се препишува од рака. Не сака да екпериментира со слушалки, телефони и слично па се што имал си запишал на рака.

Секоја чест за тоа колку текст успеал да испише на само една дланка – пишувајќи сигурно и запаметил нешто 😉 , а којзнае колку време му требало за да ги ,,навезе,, овие ситни букви –  па заслужува човеков да положи ако ништо друго поради трудот и зортот. 🙂 🙂 🙂

Фото – факултети.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1