Фотографиите на Путин кои го срушија интернетот


Еден профил на Инстаграм  е посветен на рускиот претседател Владимир Путин, а на него освен негови фотографии во опуштено издание  може да се видат и мотивациони цитати. За само една недела  8 000 корисници почнале да го следат налогот „Путининспирација“.

Во описот на профилот стои линк кој носи кон официјалната страна на Кремаљ. Screenshot_65

Овој забавен профил е полн со мотивациони фрази кои ја величаат силата на рускиот претседател, а кои одат со фотографии додека Путин вежба, се игра со деца…

Познато е дека Путин сака да се фотографира со животни, сака да спортува…Овој Инстаграм профил ги следи трендовите па така на него може да се види дека приоритетите се здравиот живот и затегнато тело. Доколку Сакате да ве мотивира рускиот лидер, приклучете се на забавата и секој ден ќе добивате инспирација токму од Путин. Screenshot_64 Screenshot_63

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1