Фотографија на НАСА: NLO кружи околу Земјата? – ВИДЕО


Меѓународната вселенска станица снимила фотографии на неидентификуван објект во Земјината орбита, а „ловците на NLO“ веднаш на неа ги пропознаа „малите зелени“ суштества.

Фотографиите кои се снимени од Меѓународната вселенска станица се објавени на страниците на NASA, а блогерите кои се занимаваат со проучување на феноменот NLO, се разбира, веднаш во нив увиделе „нешто необично“.

Од објавените фотографии направиле видео на кое се гледа објект во Земјината орбита. Се понудиле неколку објаснувања, а некои од нив биле дека се работи за обичен сатаелит, а други за вонземјански летала.

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1