ГАЛЕРИЈА: Потресни фотографии од Куманово направени од српски Телеграф и Блиц!


Српски Телеграф и Блоиц објавија потресни фотографии од инцидентот во Куманово кои го растажија Балканот.

Ви пренесуваме дел од фотографиите а целата фотогалерија побледнете ја на Телеграф.рс и Блиц.рс

tele-01

foto – telegraf.rs

tan2015-5-918354598921

foto – telegraf.rs

tan2015-5-918271388511

foto – telegraf.rs

tan2015-5-918182772602

foto – telegraf.rs

tan2015-5-91843741112

foto – telegraf.rs

tan2015-5-91836744051

foto – telegraf.rs

tan2015-5-9185129602

foto – telegraf.rs

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1