Генијално: Не ги фрлајте стаклените шишиња, еве што може да направите од нив (Видео)


Обично после секоја употреба навикнати сме да ги фрламе стаклените шишиња, но следниот пат кога ќе сакате да го направите тоа потсетете се на ова видео.glassbottle

Од сега немојте да го правите тоа и погледнете што се може да се направи од нив.

Погледнете го видеото и веднаш ќе посакате да го направите истото.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1