Манијак во Србија: За 200 евра сакал да ја силува за да провери дали е невина


Стеван Живковиќ од Србија е уапсен бидејќи се обидел да силува малолетно девојче.

Девојчето отишло кај монструмот дома за да помине неколку денови од распустот со другарката. Сепак, таа во нивната куќа не успеала ниту да преноќи.siluvanje

Стеван и понудил 200 евра, обложувајќи се дека е невина. Девојчето помислило дека тој ќе се распраша по нејзините пријателки, но Стеван не го имал тоа на ум.

Кога младата девојка пристигнала во неговиот дом, тој ја одвел во својата соба и ја сместил во креветот, каде се обидел да ја силува.

За среќа девојчето успеало да побегне, па полицијата интервенирала и го уапсила манијакот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1