Гледал како му се дави ќерката, ги запрел спасувачите да и помогнат


Маж од Азија гледал како неговата 20-годишна ќерка се дави. За злото да биде поголемо, тоа се случило бидејќи ги спречил спасувачите од плажата во Дубаи да ја спасат.

Како оправдување изјавил дека „била обесчестена за да ја допираат непознати мажи“.davenje-650x325

Овој најлош татко на светот е уапсен и ќе добие тешка затворска казна.

Мажот ја повел својата сопруга и децата на плажа за да уживаат. Децата биле во водата кога 20-годишната ќерка изненадно започнала да се дави, а и вриштела за помош, пишуваат медиумите.

Спасувачите се затрчаа да и помогнат, но таткото физички ги спречил и изјавил дека повеќе би сакал ќерка му да е мртва, отколку да ја допираат непознати мажи.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1