Го тужи стриптиз клубот зошто стриптизерка му го пукнала мочниот меур


Младоженец кои во стриптиз клуб закупил пакет за својата ергенска вечер го тужи клубот и стриптизерката за повреди кои му биле нанесени.


Тужбата неодамна е поднесена во окружниот суд во Филаделфија, а во неа се вели дека идниот младоженец заработил повреда на мочниот меур откако неискусна стриптизерка многу силно седнала во неговиот скут.

Според пакетот стрпитизетата го изнела Патрик Галагер на бината каде тој седнал на шипката а таа му играла во скутот. Во еден момент се качила на шипката и од висина се спуштила и толку силно го притиснала абдоменот на Патрик што предизвикало напукнување на мочниот меур.

Патрик сега бара оштета за операциите и другата здраствена нега. Околу $ 5,000 за да се платат медицински трошоци, понижувањето и нанесувањето физичка болка.
според лекарите освен повреда на мочниот меур, Патрик заработил и внатрешно крварење.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1