Го убил синот бидејќи не сакал да се ожени


Спасоје Спасојевиќ од Србија е уапсен, бидејќи го убил својот син Дарко.pistolj-metak-pucnjava-ranjavanje-1341106847-180039

Според соседите, Спасоје по цели денови пиел, а тој несреќен ден, само што се вратил Дарко од работа, го застрелал со пиштол.

Причината за убиството сеуште не се знае, но се претпоставува дека е поради тоа што Дарко не сакал да се ожени.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1