ГОЛЕМА СООБРАЌАЈКА: Маж и дете загинаа кај Плетвар


Тешка сообраќајна несреќа се случи на Плетвар во која се судрија камион, автомобил и комбе.

Според првичните информации има две жртви. Загинати се дете и маж. Во животна опасност е и жена. Идентитетот сѐ уште не е утврден.

soobrakjajka 233

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1