Google и Youtube во знакот на љубовта (Фото)


И Google и Youtube денес се во знакот на љубовта.

На Google има и игра. Кликнете на срцето во средината и почекајте неколку секунди. Тркалата ќе се завртат и ке ви понудат комбинации. Треба да ја изберете вистинската која се совпаѓа

И Youtube е во знакот на љубовта – има срценце но до него и ножички – зошто ?

youtube11

google11

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1