Гордана Јанкулоска: СЈО е продолжена рака на Заев (ВИДЕО)


Гордана Јанкулоска во интервју за Пресс 24 вели дека Специјалното јавно обвинителство е продолжена рака на Зоран Заев. Погледнете го целото интервју.jankuloska500

Погледнете го целото интервју.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1