Градоначалникот сечеше лента на контејнер


Контејнери со пет ѕвезди во Косовска Митровица. Оваа фотографија стана хит на интернет откако српскиот градоначалник Горан Ракиќ, свечено пушти во употреба контејнери и сечеше лента.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1