„Гранит“ бара 670 работници


gradeznici - rabotaГрадежната компанија „Гранит“ објави оглас за вработување на 670 лица, што ќе бидат ангажирани за изведување градежни работи на новите автопатишта Миладиновци – Свети Николе – Штип и Кичево – Охрид.

Компанијата има потреба од позициите градежен инженер, рударски инженер, раководител на градежна механизација, финансиски извршител, минер, работник на каменолом, градежни работници. (Ек.Р.)

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1