Груевски има двојник – еве кој е (Фото)


Порталот ,,Прајмтиме,, успеа да го пронајде двојникот на премиерот Никола Груевски.

Станува збор за американскиот актер, со италијанско потекло Саверио Гуера, кој се прослави со улогата во хумористичната серија „Бекер“ во улога на краткиот и хиперактивен Боб, пишува порталот.

Погледнете ги фотографиите и проценете дали е ова двојникот на Груевски.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1