Груевски на одмор во Турција со целото семејство


Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, во следните денови ќе летува со своето семејство во Република Турција.Таму ќе престојува во приватнa режија и аранжман, информираат од партијатаgruevski-so-semejstvoto

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1