Хорор: Мајка монструм ги убила своите деца од 3 и 7 години, додека таткото спиел (Видео)


Бранди Ворли од Индијана во САД на 17 ноември ги уби двете деца, а потоа самата себе се прободела со нож во вратот, повикала полиција и го признала злосторството.rdg4tfh4fj-88936

Кога полицијата дошла во нејзината куќа, во една од собите биле пронајдени телата на убиените деца, а сопругот Џејсон целиот криминал го преспал во подрумот.

Џејсон само еден ден пред неговата сопруга да ги убие нивните деца поднел барање за развод, но се уште не е познато зошто Бренди одлучи да ги убие децата.

Исто така, не е познат ни начинот на кој Бренди ги убила своите деца.

Погледнете го видеото…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1