ХОРОР НА СВАДБА: Младоженец играше руски рулет, а потоа пиштолот испука (ВИДЕО)


На една руска свадба, за време на прославата се случил вистински ужас. Пред очите на присутните, младоженецот и неговите пријатели играле руски рулет.ruska-svadba-630x377

Застрашувачката „игра“ ја започнал младоженецот. Играта потоа ја продолжил неговиот пријател, во чии раце пиштолот испукал.

Во продолжение, погледнете го видеото од свадбата.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1