ХОРОР: Си ја продале 15 годишната ќерката – купувачот ја затворил и постојано ја силувал


Несовесни родители од Загреб си ја продале 15-годишната ќерка за неколку илјади евра.

На малолетна девојка од Загреб и бил одземен пасошот и била под постојан надзор од своите „свекор и свекрва“, кои ја присилувале на тешка работа без прекин.siluvanje

– Ве молам да ми помогнете! Тие ме заробија и ме силуваа, извикувала тинејџерката  која плачејќи влегла во воз, бегајќи од своите клиенти кои трчале по неа.

Тој ден, малолетното девојче искористило момент и преку кујнскиот прозорец побегнала од 17-годишно момче кое ден пред тоа ја силувало.

Овој случај многумина крена на нозе, од сите страни пристигнува помош, а полицијата ги привела нејзините родители, како и малолетниот „младоженец“ заедно со неговите родители кои се осомничени за трговија на луѓе, како и сексуално злосторништво.

Агонијата на несреќната девојката започнала во средината на мај кога родителите решиле да ја омажат ќерката за пари.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1