Хорор во Битола: Монструм силувал две дечиња


Хорор ја потресе Битола. Според податоците од полицијата 58-годишниот Д.Т. од Битола во периодот од 20.01 годинава до 19. минатиот месец повеќе пати извршил полов напад и други полови дејствија врз две деца од Битола.  

Монструмот си заработи 30 дневен притвор и ќе одговара за делото кое го направил.

Soobrakajci-policija

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1