Хорор во Босна: Ја давел до смрт сопругата пред малото синче


Александар М. ја задавил својата сопруга Мирјана М. рано утринава во центарот Градишка.zadavil-gradiska

Тој својата сопруга ја задавил со голи раце. Злочинот се случил пред очите на нивниот пет годишен син.

Кога ја убил сопругата Александар веднаш отишол во полиција да се пријави каде бил уапсен. Мотивот на злочинот се уште не е познат.

Центарот на Градишке е блокиран, а увид на местото е се уште во тек.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1