Хорор во Куманово – Силувана млада девојка


Завчера вечер во 22,00 часот И.Д. (27) од Куманово во ПС Куманово пријавила дека Б.Н. со употреба на закана и физичка сила извршил полови дејствија над неа.siluvanje maloletnik

Истата била со сторителот и откако се паркирале со неговото возило на непозната локација, започнал да и се заканува по што ги извршил половите дејства.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1