Хорор во училиште: Девојче било мамка за фаќање на насилник – тој брутално ја силувал!


Четиринаесет годишно девојче кое требало да послужи само како мамка за фаќање на сексуален насилник, завршила како негова жртва во американската сојузна држава Алабама.

Професорката Џун Симпсон неколкупати пријавувала кај директорот дка 16-годишен ученик сексуално злоставувал девојчиња во тоалетот во училиштето, но директорот одбил да интервенира бидејќи насилникот не бил фатен на дело.siluvac pedofil

Неколку професори смислиле план девојчето кое го пријавило да договори средба со осомничениот со цел да го фатат на лице место и да биде казнет.

Меѓутоа професорите кои биле распоредени во околните простории не успеале да регираат на време при што 16-годишниот ученик брутално го силувал девојчето, кое завршило се тешки повреди.

Девојчето поради тешките психички трауми било префрлено во друго училиште, а за случајот кривично ќе одговараат насилникот, директорот на училиштето и неговата заменичка.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1