Хуманитарен концерт во чест на DJ Power


FREE YOUR MIND Tribute to DJ Power во Петок, 26 Октомври 2012 во 23:00 часот во чест на еден голем човек, пријател, талентиран дј – Во чест на DJ Power во клуб Колосеум, ќе се одржи хуманитарен концерт.

Хуманитарен концерт  на кој ќе музицираат Џон Антонио, Бабура, Боби, Бранчез, Игор Иокс, Зоки Бејбе, Кристијан хаус саунд оф Скопје, Мисковски, Виктор Бегич, Жани Песинџер, Дарко Де Жан …
за љубовта што ни ја даваше низ музика, ние, ќе му возвратиме со танц велат организаторите.
Карти во претпродажба – југотон, розе веро два, камарад рамстор

Повеќе информации на овој ЛИНК

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1